Ми безмежно вдячні всім тим,
хто довірився нам зберегти свої спогади


Анна + Діма

Дякуємо Вам з дружиною дуже за прекрасні фото. Все так мило й гарно, а флешка, то це взагалі немає слів. Ви професійні фотографи і прекрасні люди. Дякуємо, що долучилися до нашого свята і залишили нам такі прекрасні спогади про цей день!)

Оля + Макс

Макс та Іра, те що ви робите просто щось нереальне!
Фото які ми отримали - це не фото, це вау вау вау! Не передати словами нашого захоплення! Ми й не думали що можемо бути тааакииими красивими та романтичними)
Передивлюємось фото і сльози на очі навертаються (у Макса ні, він же ш хлопець)))! Згадуєш одразу ж ті моменти і ті відчуття, які переживали того дня! 
Працювати з вами ну дуууже легко і приємно! Ви найкращі! Дякуємо вам, що ви є) ми не помилились з вибором фотографа !!!

Оля + Андрій

Макса та Іру ми зустріли випадково, побачили їх роботи у друзів і нам дуже сподобалось їх бачення кадрів, колір і живі емоції на фото. Цікаві і нестандартні кадри - ми одразу зрозуміли, що наше весільне лав-сторі будуть фотографувати саме вони!
Далі було лав-сторі, сюрприз-пропозиція і весілля - так вони перетворились вже у наших сімейних фотографів. Вони вміло ловили цікаві моменти/емоції як на лав-сторі так і в весільному натовпі людей, танців та розваг.
Дуже щірі і відкриті, Іра з Максом готові до пригод та експериментів, мають неймовірні ідеї для фото і з ними дуже легко працювати.
Їх роботи говорять самі за себе!
Але для недовірливих, лишаємо цей відгук:)

Люда + Льоша

Наші фотографи, то була знахідка!  Зробили нам неймовірної краси весільні знімки. Ми залишились дуже задоволенні. Вони щирі, приємні люди і неабиякі майстри своєї справи, що ще важливо - віддали нам готові фото за місяць часу, що для їхньої справи просто надшвидкісний режим. Працювати з ними одне задоволення.

Юля + Сергій

Дякуємо, що саме Ви були фотографами на нашому весіллі! Завдяки вашій роботі у нас є якісні фото і альбом, від якого всі у захваті. Переглядаючи фотографії, завжди щось притягує до картинки) Жодного разу не пожалкували, що обрали Вас. Тому бажаємо Вам розвитку і натхнення.
Ви молодці!